تماس رونالدو با رئال / دلیل خوشبینی برای هواداران

[ad_1]


ایران ورزشی آنلاین / هواداران رئال مادرید نفس راحتی کشیدند بعد از اینکه روزنامه مارکا خبر داد پنج‌شنبه شب نخستین تماس با کریستیانو رونالدو بعد از انتشار شایعه جدایی‌اش گرفته شده. کاپیتان تیم ملی پرتغال بعد از آنکه به تخلف مالیاتی متهم شد و 9 مرداد را به‌عنوان زمان دادگاهش مشخص کردند، اعلام کرد می‌خواهد با خوبی از اسپانیا برود و این، سفیدها و هوادارانشان را نگران کرد.


اما رونالدو بعد از باخت تیم کشورش در نیمه‌نهایی جام کنفدراسیون‌ها به شیلی به مادرید آمد تا فرزندان دوقلوی تازه متولدشده خود را ببیند. او تماس کوتاهی با مقامات باشگاه داشت و نتیجه این تماس موج خوشبینی بود که در اطراف سانتیاگو برنابئو به وجود آمد.


باشگاه بعد از آنکه این بازیکن 32 ساله خواستار جدایی شد تماسی با او نداشت و قرار است نشست رسمی فلورنتینو پرس با او دوشنبه یا سه‌شنبه آینده برگزار شود. حالا رئال امیدوار است رونالدو باز هم رابطه خوبی با باشگاه داشته باشد و به او اطمینان داده که تمام تلاششان را برای تبرئه‌اش از اتهام مالیاتی انجام دهند.


در این دو هفته‌ای که از نخستین تقاضای رونالدو برای جدایی می‌گذرد هیچ تیمی برای جذب او تلاش نکرده در حالی که گفته می‌شد پاری‌سن‌ژرمن در صدر فهرست تیم‌های خواهان او باشد. البته در مادرید انتظار می‌رفت که ملاقات شخصی میان رییس باشگاه پاریسی، ناصر الخلیفه و پرس برگزار شود که هنوز چنین اتفاقی نیفتاده.


رئال مادرید فعلا تمام فعالیت‌های خود در فصل نقل و انتقالات را متوقف کرده و شرایط را منوط کرده به اینکه چه آینده‌ای در انتظار شماره هفت معروفشان است.


 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *