قرِعه کشی لیگ برتر فوتبال ساحلی

[ad_1]

پارس جنوبی برنامه بازیهای خود را دریافت کرد.

عصر ورزش مراسم قرعه کشی رقابتهای لیگ برتر فوتبال ساحلی فصل ۹۷-۹۶ با حضور پریا شهریاری، رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی و نمایندگان ۱۱ تیم حاضر در مسابقات از ساعت ۱۱:۳۰ امروز شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه در محل روابط عمومی فدارسیون فوتبال برگزار شد.

در ابتدای این مراسم پریا شهریاری، رئیس دپارتمان فوتبال ساحلی ضمن تبریک کسب مقام سومی جهان به نمایندگان تلاشگر باشگاههای فوتبال ساحلی، آیین نامه برگزاری مسابقات، مفاد و بند های مهم آن را برای حاضرین تشریح کرد. همچنین توضیحاتی پیرامون استاندارد سازی باشگاههای لیگ برتر فوتبال ساحلی که با برنامه ریزی ها و پیگیری های پنج ساله که نهایتا در فصل مسابقاتی پیش رو اجرایی می شود، از سوی وی ارائه شد.

در نهایت مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی که با حضور تیم های پارس جنوبی بوشهر، مقاومت گلسا پوش، شاهین خزر رودسر، شهریار ساری، پیام کویر، شهرداری تبریز، شهید جهان نژادیان آبادان، شهرداری بندر عباس، ملوان بندرگز، یاران نجف آباد و ایفا سرام اردکان برگزار شد.

ضمن اینکه کلیه باشگاهها موظف هستند پیش از آغاز مسابقات نسبت به رفع نواقص مدارک باقیمانده اقدام کنند در غیر اینصورت کارت بازی تیم مربوطه صادر نمی شود.

همچنین همانند فصل گذشته، تیم های لیگ برتر موظف به تیمداری در یکی از رده های سنی پایه فوتبال ساحلی کشوری در این فصل هستند. در غیر اینصورت در فصل آتی مجوز حضور در لیگ برتر را ندارند.

گفتنی است؛ رقابتهای لیگ برتر فوتبال ساحلی از ۶ خرداد ماه آغاز می شود.

هفته اول:

پیام کویر اردکان – مقاومت گلسا پوش

شاهین خزر رودسر- شهرداری بندرعباس

ایفا سرام اردکان-شهرداری تبریز

پارس جنوبی بوشهر- شهید جهان نژادیان آبادان

شهریار ساری- یاران نجف آباد

هفته دوم:

شهرداری بندرعباس-ملوان بندر گز

مقاومت گلسا پوش- ایفا سرام

شهید جهان نژادیان آبادان- شاهین خزر رودسر

شهرداری تبریز- شهریار ساری

یاران نجف آباد- پارس جنوبی بوشهر

هفته سوم:

ایفا سرام- پیام کویر اردکان

ملوان بندر گز- شهید جهان نژادیان آبادان

شهریار ساری- مقاومت گلسا پوش

شاهین خزر رودسر- یاران نجف آباد

پارس جنوبی بوشهر- شهرداری تبریز

هفته چهارم:

شهید جهان نژادیان آبادان- شهرداری بندرعباس

پیام کویر اردکان – شهریار ساری

یاران نجف آباد- ملوان بندر گز

مقاومت گلسا پوش- پارس جنوبی بوشهر

شهرداری تبریز- شاهین خزر رودسر

هفته پنجم:

شهریار ساری- ایفا سرام اردکان

شهرداری بندرعباس- یاران نجف آباد

پارس جنوبی بوشهر- پیام کویر اردکان

ملوان بندر گز- شهرداری تبریز

شاهین خزر رودسر- مقاومت گلسا پوش

هفته ششم:

یاران نجف آباد- شهید جهان نژادیان آبادان

ایفا سرام- پارس جنوبی بوشهر

شهرداری تبریز- شهرداری بندرعباس

پیام کویراردکان- شاهین خزر رودسر

مقاومت گلسا پوش- ملوان بندر گز

هفته هفتم:

پارس جنوبی- شهریار ساری

شهید جهان نژادیان آبادان- شهرداری تبریز

شاهین خزر رودسر- ایفا سرام

شهرداری بندر عباس- مقاومت گلسا پوش

ملوان بندر گز- پیام کویر اردکان

هفته هشتم:

شهرداری تبریز-یاران نجف آباد

شهریار ساری- شاهین خزر رودسر

مقاومت گلسا پوش- شهید جهان نژادیان آبادان

ایفا سرام اردکان- ملوان بندر گز

پیام کویر اردکان- شهرداری بندر عباس

هفنه نهم:

شاهین خزر رودسر-پارس جنوبی بوشهر

یاران نجف آباد- مقاومت گلسا پوش

ملوان بندر گز- شهریار ساری

شهید جهان نژادیان آبادان- پیام کویر اردکان

شهرداری بندرعباس- ایفا سرام

هفته دهم:

مقاومت گلسا پوش یزد- شهرداری تبریز

پارس جنوبی بوشهر- ملوان بندر گز

پیام کویر اردکان – یاران نجف آباد

شهریار ساری-شهرداری بندر عباس

ایفا سرام – شهید جهان نژادیان آبادان

هفته یازدهم:

ملوان بندر گز- شاهین خزر رودسر

شهرداری تبریز- پیام کویر اردکان

شهرداری بندرعباس- پارس جنوبی بوشهر

یاران نجف آباد- ایفا سرام

شهید جهان نژادیان آبادان- شهریار ساری

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *