مالدینی: مسابقه رسمی تنیس تجربه خوبی بود، اما تکرار نمی‌کنم

[ad_1]


ایران ورزشی آنلاین / پائولو مالدینی دارنده پنج قهرمانی اروپا رویای تنیس را در سر می‌پروراند اما نخستین تجربه اسطوره میلان در ورزش جدید با باخت 2 بر صفر در دوبل به پایان رسید. این 49 ساله ایتالیایی که معروف‌ترین ورزشکار مسابقات تنیس میلان بود و آرزوی تنیسی‌اش بازی برابر روژه فدرر است، همراه با استفانو لاندونیو، مربی‌اش در تنیس به دیوید پل و توماژ بدنارک که متخصص دوبل هستند، باختند. باختی که منطقی بود با توجه به رنکینگ دو طرف مسابقه.


پل هلندی در رده 208 جهان است و بدنارک در سال 2014 به رده 44 جهان رسیده و تا یک‌چهارم‌نهایی اوپن فرانسه پیش رفته اما بالاترین رتبه لاندونیو در سال 1996 بوده که در رده 975 جهان قرار داشته. مالدینی و لاندونیو به خاطر پیروزی در یک تورنمنت آماتور اجازه حضور در این مسابقات را به دست آوردند که تحت عنوان چلنجر برگزار می‌شود و یک سطح پایین‌تر از تورهای ATP است که امثال فدرر در آن بازی می‌کنند. مسیر سختی پیش روی مالدینی و یارش است. او چند فورهند خوب زد اما در بکهند ضعیف بود و در سرویس با استاندارد فاصله زیادی داشت. مالدینی گفت: «تجربه خیلی خوبی بود و واقعا لذت بردم اما تکرارش نمی‌کنم.»


او یک اسطوره واقعی در فوتبال ایتالیا است که 26 جام با میلان برده از جمله پنج قهرمانی در اروپا. مالدینی در سری A، 647 بازی برای میلان انجام داد و 126 بار پیراهن تیم ایتالیا را به تن کرد و در فینال جام جهانی 1994 و یورو 2000 بازی کرد. او در حال حاضر مدیر فنی تیم اف سی میامی است که در دسته دوم لیگ آمریکا حضور دارد. 

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *