نتایج کشتی های صبح مشخص شد

[ad_1]

بانک ورزش – نتایج دیدارهای برگزار شده نوبت صبح روز نخست رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی مشخص شد.


 


 


به گزارش بانک ورزش و نقل از  روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی از صبح امروز (پنج شنبه) در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران در حال برگزاری است.


نتایج دیدارهای برگزار شده روز نخست نوبت صبح به شرح زیر است: 


کشتی آزاد:


57 کیلوگرم: 

رضا اطری (مازندران) برنده – علیرضا حاتمی (کیش)

نادر حاج آقانیا (کرمان) برنده – محمد طهماسبی زاده (گلستان)


65 کیلوگرم:

محمد مهدی یگانه جعفری (مازندران) – نوید زنگنه (توابع تهران) برنده

فرزاد کولیوند (تهران) – پیمان بیابانی (تهران) برنده



74 کیلوگرم:

رضا افضلی (کرمانشاه) برنده – یاشار کلبانی (آذربایجان غربی)

محمد زارعی (کردستان) – حمیدرضا زرین پیکر (توابع تهران) برنده

مصطفی قیاسی (لرستان) برنده – سیدعلی موسوی (گیلان)

مسعود کمروند (مرکزی) برنده- محمدرضا خدر (سمنان)



97 کیلوگرم:

الیاس بختیاری (البرز) برنده – سینا غلامی (مازندران)

حسین شهبازی (تهران) – مجتبی گلیج (مازندران) برنده



کشتی فرنگی:


66 کیلوگرم:

محمد غلامی (سیستان و بلوچستان) – محمد الیاسی (خوزستان) برنده

وحید میرفتح الهی (تهران) برنده – نیما اسماعیلی (تهران)

علی ارسلان (مازندران) برنده- حامد آقاکاشی (قزوین)

امین سوری (خوزستان) برنده – سامان عبدولی (خوزستان)

محمدرضا گرایی (فارس) برنده – محمدسعید عزیزی (کرمانشاه)

وحید میرفتح الهی (تهران) – محمد الیاسی (خوزستان) برنده 


 


75 کیلوگرم:

رسول گرمسیری (خوزستان) – پژمان پشتام (تهران) برنده

حسین فروزنده (تهران) برنده – علی نوروزی (توابع تهران)

پیام بویری (خوزستان) ، برنده – شایان عفیفی (آذربایجان شرقی)

سید حمید تیموری (چهارمحال و بختیاری) – فرشاد رستمی کیا (خوزستان) برنده

پژمان پشتام (تهران) برنده – هادی علیزاده پورنیا (قم)



85 کیلوگرم:

مهدی فلاح (تهران) برنده – امیر کرمی (ایلام)

محمد ابراهیمی (کردستان) – سامان عزیزی (کردستان) برنده

دانیال اکبر افروزی (گلستان) – ایمان انصاری (توابع تهران) برنده

مهدی فلاح (تهران) – حسین نوری (زنجان) برنده

محمد ابراهیمی (کردستان) برنده – امیر گرمی (ایلام)

دانیال اکبر افروزی (گلستان) – سامان عزیزی (کردستان) برنده



130 کیلوگرم:

بهنام مهدی زاده (تهران) برنده – مسعود نعمت چکانی (خوزستان)

شادمان عظیمی (فارس) برنده – علی خلج (قزوین)

شهاب قوره جیلی (تهران) برنده – امیر قاسمی منجزی (خوزستان)

محسن فتاحی (گیلان)  برنده – سید یونس جعفری (کرمانشاه)



پهلوانی:


60 کیلوگرم:


رضا قنبرزاده (خراسان رضوی) – محسن خرم جاه (البرز) برنده

امین خدابخش (خراسان رضوی)- سجاد صالح پور (اصفهان) برنده

امین خدابخش (خراسان رضوی) –  رضا قنبرزاده (برنده)

محسن خرم جاه (البرز) – سجاد صالح پور (اصفهان)


80 کیلوگرم:


هادی قدیمی (خراسان جنوبی) – احمد جفاکش (خراسان شمالی) برنده 

سیدجعفر قاسمی (مازندران)  برنده  – فرید محمدی (تهران) 

سیدجعفر قاسمی (مازندران) – هادی قدیمی (خراسان جنوبی) برنده

فرید محمدی (خراسان شمالی) – احمد جفاکش (خراسان شمالی) برنده

سید جعفر قاسمی (مازندران) – احمد جفاکش (خراسان شمالی) برنده 



100 کیلوگرم:


اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی)  – امیرارسلان تاتاری (خراسان رضوی) برنده 


اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی) – جلیل پیرمردی (تهران)

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *