ونگر رکورد خریدهای باشگاه را برای لاکازت می‌شکند

[ad_1]


ایران ورزشی آنلاین / آرسن ونگر مذاکرات با باشگاه لیون را سازنده خواند و اطمینان دارد که به زودی قرارداد آلکساندر لاکازت نهایی خواهد شد.


ونگر که به فکر تقویت خط حمله آرسنال است، برای حفظ آلکسیس سانچز تلاش می‌کند و برای خرید توما لمار هم پیشنهادی 35 میلیون یورویی به موناکو داده که رد شده است.


ژان میشل اولاس، رئیس باشگاه لیون برای این مهاجم 65 میلیون یورو قیمت گذاشته. آتلتیکو مادرید حاضر شده بود این رقم را بپردازد، ولی محرومیت از نقل و انتقالات مانع این جابه‌جایی شد.


آرسنال برای لاکازت 50 میلیون یور پیشنهاد داده، ولی قرار است پاداش‌هایی هم در قرارداد گنجانده شود. لاکازت 26 ساله که پیش از این هم هدف انتقالاتی آرسنال بوده، 26 ساله است و یازده بازی ملی دارد. رکورد نقل و انتقالات آرسنال 42.5 میلیون پوند و مربوط به انتقال اوزیل در سال 2013 است، ولی انتقال لاکازت این رکورد را جابه‌جا می‌کند.


وضعیت مبهم سانچز


سانچز، بهترین گلزن فصل گذشته آرسنال یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد، ولی وضعیتش مبهم است. او روز گذشته در کنفرانس مطبوعاتی گفت که تیم فصل آینده‌اش را انتخاب کرده، ولی آن را نخواهد گفت. منچسترسیتی با قراردادی 50 میلیون پوندی خواهان جذب این مهاجم است و دستمزدی که به او پیشنهاد کرده بالاتر از دستمزدش در آرسنال است. این در حالی است که آرسنال مایل نیست این مهاجم را به یکی از رقیبان مستقیمش بفروشد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *