پازل زیدان کامل شد/ رئال دو تیم کامل دارد

[ad_1]


ایران ورزشی آنلاین / یک چیز درباره رئال مادرید زین‌الدین زیدان در فصل 2018-2017 واضح است و آن اینکه این تیم کاملا روی فرم برای رسیدن به هر شش جام ممکن می‌جنگد. درست است که هیچ تضمینی وجود ندارد اما مربی فرانسوی تمام حفره‌هایی که حتی قبل از فینال کاردیف در تیمش مشهود بود را نشانه گرفته و به دنبال پر کردن آن است.


فصل قبل، مارسلو و کاسمیرو جانشین تخصصی نداشتند اما آمدن تئو هرناندس و مارکوس یورنته دست زیدان را در هر پستی باز گذاشته. در مورد دفاع چپ، غیبت تقریبا همیشگی فابیو کوئنترائو(297 دقیقه در شش بازی) به این معنا بود که زیزو باید به بازیکنانی رو می‌آورد که تخصصشان بازی در این پست نبود. دانیلو و ناچو که به ترتیب دفاع راست و میانی هستند در زمان لزوم استراحت برای مارسلو یا مصدومیت عضلانی جای او را می‌گرفتند. با آمدن تئو این مشکل به صورت کامل حل می‌شود. یکی از پدیده‌های فصل قبل در آلاوس که خریدنش از تیم همشهری اتلتیکو 26 میلیون یورو هزینه داشت. او 38 بازی کرد یا 3200 دقیقه و کارش را با یک گل زیبا در فینال جام حذفی پایان داد. هر وقت که مارسلو در دسترس نباشد، او نقش مهمی را بازی می‌کند.


درباره مارکوس یورنته هم همینطور. او رشدیافته آکادمی رئال است و پیش از این زیر نظر زیزو بازی کرده و همراه با تئو در آلاوس بازیکن فوق‌العاده‌ای شده. او در فصل پیش رو با کاسمیرو رقابت می‌کند. این برزیلی در فصل قبل حیاتی بود و هر وقت نمی‌توانست بازی کند مشکلات زیادی برای رئال به وجود می‌آمد و تونی کروس کار سختی در پر کردن جای او داشت. حالا که یورنته آمده، این مشکل هم برای زیدان رفع شده.


زیدان در مهم‌ترین بخش فصل قبل ثابت کرد می‌تواند هر وقت لازم باشد دو تیم درست کند. از یک طرف در بازی‌های حساس لالیگا و لیگ قهرمانان، کریستیانو رونالدو، لوکا مودریچ، کروس و کریم بنزما در ترکیب اصلی قرار می‌گرفتند و در بازی‌های دیگر تیم ب با امثال مارکو آسنسیو، آلوارو موراتا، خامس رودریگس و لوکاس واسکس، مربی فرانسوی را به اهدافش می‌رساندند. 

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *